MAYA kalitesi, güveni ve özgün yaşam tarzı Kemerburgaz’da…

MAYA Kemer Evleri, Kemerburgaz’ın sembolü tarihi su kemerinin yanında, koruma altındaki orman alanlarıyla çevrili proje alanında 3 farklı etaptan oluşuyor.

TEM, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, 3. Havalimanı bağlantı yolları ve Metro istasyonuna oldukça yakın lokasyonuyla çok değerli bir bölgede inşaa ediliyor.

Mimari konseptinde başarılı mimar Koray Yavuzer’in imzasını taşıyan, MAYA Kemer Evleri’nde, simpleks, bahçe ve çatı dublekslerinden oluşan 1+1’den 5+1’e farklı seçenekler sunan 3 tip blok tasarımı yer alıyor. Yüksek kalitede malzemeler, yerden tavana geniş pencereler, mekan kaybını önlemek için tasarlanan sürme kanatlar, esnek dekorasyon imkanı sunan yerden ısıtma sistemi standart donanımlar arasında yer alıyor.

Site içi motorlu taşıt trafiğinin parsel etrafına yönlendirilmesi ve otopark alanlarının blok altlarına alınmasıyla ortaya çıkan geniş alanlar iyi planlanmış peyzajla yaşam konforunu artırıyor. Yürüyüş yolu, sosyal tesis, havuz, çocuk oyun alanlarıyla güvenli açık hava yaşamı sizi ve ailenizi bekliyor.

MAYA Kemer Evleri’nde kapalı devre kamera sistemi ile 7/24 güvenlik, akıllı bina alt yapısı, görüntülü interkom sistemi, dokunmatik ekranlardan akıllı ev sistemi kontrolü, IP entegrasyonuyla akıllı ev sistemlerini uzaktan kontrol edebilme imkanı, hazır klima tesisatı, jeneratör, kablo TV ve ADSL altyapısı standart olarak sunuluyor.

www.mayakemerevleri.com