İnsan Kaynakları Uygulamaları

İşe Alım

MAYA Grubu Şirketi başarıya giden yolda, ekibi oluşturan bireylerin performans ve yetkinliklerinin en önemli değerlerden biri olduğunun bilinciyle, doğru adayları doğru pozisyonlara yerleştirmek için özenli ve titiz bir işe alma süreci uygulamaktadır.

Kurumsal değerlerimizle kendinizi özdeşleştirebiliyorsanız ve bizimle çalışmak istiyorsanız, www.kariyer.net sitesindeki mevcut iş fırsatlarımıza göz atabilirsiniz.

Eğitim

Her MAYA Grubu çalışanının gelişim planında eğitim, önemli bir yer tutmaktadır.. Her pozisyon için belirlenmiş olan eğitim programının yanı sıra kişinin ihtiyaçlarına göre gereken eğitimler belirlenmektedir.

Performans Yönetimi

Şirketimizde, yıllık iş planına ait hedeflerin gerçekleştirilmesi ve çalışanların gelişiminin sağlanması amacıyla, yetkinlikleri ve potansiyeli geliştirmeyi destekleyen bir performans değerlendirme sistemi uygulanmaktadır.

Ücret Yönetimi ve Yan Menfaatler

Şirketimizin ücret ve yan menfaatler politikası; temel olarak, işin gerektirdiği ve kişilerin sahip olduğu yetkinlikleri, iş bazında sorumlulukları ve piyasa koşullarını esas alan adil bir sisteme dayanmaktadır.