Hakkımızda

MAYA Grubu’nun temelleri 1949 yılında İlyas Özsüer tarafından atılmış olup, 1958 yılında şirketleşmiştir. Grup, kuruluşunun ilk yıllarında tekstil ve çeşitli diğer endüstriyel sektörlerde faaliyet göstermiştir.

Günümüz konut, ofis ve alışveriş merkezleri alanında Türkiye’nin önde gelen geliştirmecilerinden olan MAYA Grubu için gayrimenkul sektörü 1970’lerden başlayarak ana iş kolu olmuştur. Grup, aile şirketi değerlerini koruyarak 1999 yılında MAYA Holding çatısı altında kurumsal yapılaşma sürecini tamamlamıştır. 2000’li yılardan başlayarak perakende ve servis sektörleri MAYA Grubu’nun diğer ana iş kolları haline gelmiştir.

Vizyonumuz

MAYA Grubu’nun kurumsal vizyonu, öncelikle içinde bulunduğu sektörlerde kalite çıtası yüksek ürün ve hizmet sunumu ile saygın konumunu korumaktır. MAYA, bu vizyonuyla yurtdışında da genişlemeyi hedeflemektedir.

Misyonumuz

MAYA’nın ana hedefi içinde bulunduğu sektörlerdeki faaliyetlerini, ahlaki değerlere bağlı kurumsal yönetim anlayışı olan, en iyi şekilde hizmet sunmayı amaçlayan; müşterileri ve ortakları için değer yaratan, çalışanlarına saygılı, tedarikçilerine adil, topluma ve çevreye duyarlı bir yapıyla sürdürmeyi amaçlamaktadır.